Antikorozní Efekt lupa
  • 1 z 22
 

Pružná antikorozní barva ELASTOMETAL

 
Dostupnost Zvolte variantu Vyrobíme do 3 dní Vyrobíme do 3 dní Vyrobíme do 3 dní
Kolik kilo:
Odstín RAL:
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do
31.5.2024 31.5.2024 31.5.2024
790 Kč 3 590 Kč 15 890 Kč od 790 Kč
   
Kód produktu 64/1 K 64/5 K 64/NAP Zvolte variantu
Značka Dream4you
Kategorie Průmyslové barvy
Záruka 2 roky
 

Flexibilní antikorozní barva - Elastometal

Jedinečný vzorec nátěrů Elastometal, tj. Vysoce kvalitní antikorozní pigmenty a flexibilní, vzduchotěsný povlak, umožňují trvalé zastavení koroze - také při nanášení barvy na rez. Silný (350 mikronů), vysoce flexibilní (> 200%), vodě odolný nátěrová vrstva omezuje přístup vzduchu a vlhkosti a tím zastavuje růst rzi. Flexibilní antikorozní barva Elastometalu nevyžaduje pískování. Ideální řešení pro renovaci ochrany ocelových konstrukcí.

Nanesením 350 mikronů Elastometalu na ocel, také rezavou, získáme jednu z nejodolnějších antikorozní ochrany. Očekávaná životnost systému 15 let + (je možné získat 10letou záruku na ochranu proti korozi *). Trvanlivost srovnatelná s epoxidovými, polyuretanovými nebo galvanizačními systémy - které vyžadují pískovaný povrch.


Hlavní vlastnosti:

    těsnicí vlastnosti
    trvalá flexibilita
    vynikající přilnavost a vysoce kvalitní antikorozní pigmenty
    dlouhá životnost
    vysoká odolnost vůči povětrnostním podmínkám
    zdravé


Spotřeba: 250-400 g / m2 na vrstvu v závislosti na způsobu aplikace

 

Není nutné pískování - RD-Elastometal lze aplikovat přímo na očištěné rezavé podklady nebo dobře přilnavé staré nátěry, což výrazně snižuje náklady a prostoje.
Přilnavost k různým podkladům - nátěr lze nanášet přímo na zkorodovanou a čistou ocel, litinu, ostřílenou pozinkovanou ocel, starou patinovanou, oxidovanou měď a staré nátěry. V případě pozinkování mladšího než 1 rok, hliníku, nerezové oceli, nové mědi a olova, doporučujeme použít základní nátěr na čerstvé zinkování a hladké podklady Multiprim.
Dlouhodobá životnost - testem ověřená (CORI) odolnost srovnatelná se zinkovými, epoxidovými, polyuretanovými systémy aplikovanými na nerezavějící ocel. Možnost získání 10leté záruky výrobce na antikorozní ochranu *.
Odolnost ve venkovních podmínkách - vysoká UV odolnost; velmi vysoká odolnost vůči povětrnostním podmínkám, slané vodě a většině chemikálií vyskytujících se v atmosféře.
Teplotní odolnost 80oC v suchém prostředí.

Spojuje vlastnosti základního nátěru a povrchu - snadno použitelný jednosložkový antikorozní přípravek, který obvykle nevyžaduje další základní nátěry nebo povrchy pro dlouhodobou ochranu.
Zdravotně a ekologicky nezávadná - Elastometalová barva na rez je vodou ředitelná a má nízký obsah těkavých látek (8 g/l).
Nehořlavý nátěr, protipožární nátěr - Elastometal je nehořlavý během a po aplikaci. Zpráva o klasifikaci ITB - Broof(t1) - PN-EN 13501-5:2016 metoda 1.
Suchý pád nadměrného přestřiku - Při aplikaci s hydrodynamickým pohonem, práci na vysokých konstrukcích se za dobrých podmínek schnutí nadměrné přestříkání barvy RD-Elastometal promění v suchý prach dříve, než se dotkne země. To pomáhá snížit riziko malování blízkých předmětů a usnadňuje úklid po práci.
Vysoká tixotropie - Nestéká, lze nanášet v silných vrstvách, výborné krytí hran.
Vhodné pro potravinářský průmysl - jako antikorozní ochrana konstrukcí a obkladů (bez přímého kontaktu s potravinami)